Tak jeszcze nie mam aparatu. Lecz spokojnie urodziny mam za 3 tygodnie, a na razie pokażę wam moje stare zdjęcia.
Foto - Smile
poniedziałek, 27 kwietnia 2015
niedziela, 12 kwietnia 2015
Początek :)
Nazywam się Paulina ( jakby nie było widać XD ). Ogólnie piszę ten blog dla siebie, ponieważ za niedługo zamierzam kupić aparat ( na razie zwykły kieszonkowiec ), na próbę. Zawsze pasjonuję się fotografowaniem lecz dotychczas używałam zwykłego aparatu z komórki. Zamierzam brać udział w konkursach fotograficznych. Jeżeli naprawdę wkręcę się w fotografowanie to za rok może kupię poważniejszy sprzęt. Nie będę pisać jaka jestem z charakteru bo sama nie umiem się zbytnio określić. Na pewno mam sarkastyczne poczucie humoru . Mój ulubiony przedmiot to historia. Hobby to CZYTANIE <3 ( demigod 4ever ) no i oczywiście fotografia :) Wiem, że ten blog nie będzie miał na razie dużej oglądalności, postaram się jednak go trochę rozsławić na różnych portalach. Kopiowanie na moim blogu ZABRONIONE ! Z góry przepraszam za błędy. Jeżeli chcecie coś jeszcze wiedzieć piszcie w komentarzach. Na razie do zobaczenie :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)

